Deprecated: Function utf8_encode() is deprecated in /mnt/web205/e0/39/5274439/htdocs/new/browsf.php on line 66 سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر)
Rahe Kargar
O.R.W.I
Organization of Revolutionary Workers of Iran (Rahe Kargar)
به سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) خوش آمديد.
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ برابر با  ۲۸ دسامبر ۲۰۱۶
 
 برای انتشار مطالب در سايت با آدرس  orwi-info@rahekargar.net  و در موارد ديگر برای تماس با سازمان از;  public@rahekargar.net  استفاده کنید!
 
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵  برابر با ۲۸ دسامبر ۲۰۱۶
اعلامیه هیئت اجرائی سازمان کارگران انقلابی ایران (راه کارگر)

 

اعلامیه هیئت اجرائی سازمان کارگران انقلابی ایران (راه کارگر)

به مناسبت يازده دی، روز شهدای سازمان

به ياد عاشق ترين زندگان

 

 

یازده دی سالروز جانفشاني رفيق عليرضا شكوهي، اولین دبير اول سازمان، روز شهداي سازمان ما است. رفيق عليرضا شكوهي كه يكي از درخشانترين سمبل هاي مقاومت جنبش كمونيستي ايران بود و مقاومت و رزمندگي انقلابي اش در زندان هاي شاه و شيخ زبانزد همه، راه را تا پایان آن سرافرازانه پيمود و با سينه اي پُر راز، از اسرار سازماني و رفقايش در۱۱ دي سال ۱۳۶۲ در برابر جوخه مرگ ايستاد و جاودانه شد. او كه همواره می گفت: '' آرمان های بزرگ، فداکاری های بزرگ می خواهد '' با مرگ سرخ اش، خود جلوه درخشانی از این آموزه شد.

امسال در حالي ياد فراموش نشدني رفيق عليرضا شكوهي و صدها تن از كادرها، اعضاء و هواداران سازمان را در سالروز شهداي سازمان گرامي ميداريم كه نزديك به چهار دهه از حاكميت خونريز استبداد فقاهتي در ايران، در قلب منطقه اي كه غرق در آتش و خون، سياهي و تباهي است، مي گذرد. صد ها تن از رفقاي سازمان ما و هزاران تن از پيكارگران دلير جان بركف، رزمندگانی که بر سر اعتقادات خود برای دفاع از حرمت و شرف انسانی، در نبردي بي امان و خونين با هيولاي برآمده از دل يك انقلاب توده اي شكست خورده عليه استبداد شاهنشاهي، جان باختند و سرزمين استبداد زده ما را گلگون كردند. آنها فرياد زدند : '' انقلاب مرد، زنده باد انقلاب!'' ولي زمان مي خواست تا اكثريت مردم در تجربه روزمره زندگي  شکست انقلاب را دريابند و در برابر رژيم جمهوري اسلامي قد برافرازند. چنان كه اكنون در هر گوشه و كنار ايران قد برافراشته اند و ما شاهد اعتراضات روزمره مردمی و مقاومت ستودني بويژه در زندان هاي جمهوري اسلامي هستيم. مقاومتی که تعدادی از زندانیان سیاسی و عقیدتی امروز، با دهان های بسته بر غذا، جان های عزیزشان را بر کف گرفته اند تا به استبداد دینی و سیاست های ددمنشانه شان در توهین و تحقیر شرافت انسانی "نه" بگویند. اكنون ديگر ديريست كه گلزار خاوران نماد شكوه مقاومت و جانبازي اين جان هاي شيفته شده و ياد اين عاشقان شرزه زمزمه نيمه شب مستان.

در گرامي داشت ياد ياران جانفشان، اين عاشق ترين زندگان، با عاريه گرفتن از آموزه ماندگار جو هيل، ترانه سرا و پيكارگر صديق جنبش كارگري، كه گفت : '' در مرگ من سوگواري نكنيد، سازماندهي كنيد!'' بيش از پيش وظيفه و تعهدي سنگين براي سازماندهي و برافراشته نگهداشتن پرچم خونين آنان را بر دوش خود احساس مي كنيم. در سالگرد شهدای سازمان، در برابر  تمامی شهدای راه آزادی و سوسیالیسم و تمامی آنها که بر سر اعتقادات خود ایستادند تا از آزادی عقیده و بیان، بی حصر و استثآء، دفاع کنند، سر تعظیم فرود می آوریم  و  یکبار دیگر با آرمان هاي با شکوه و انسانی یاران عزيزمان، پیمان می بندیم تا راهشان را صادقانه و وفادارانه، بي هيچ تزلزل و ترديدي بپيمائيم. بار ديگر با آن ها تجدید عهد می کنیم تا با پاسداری از ارزش های والای انساني، در پیکار بي امان براي آزادي ، برابري و عدالت اجتماعي، در راه سترگ سوسیالیسم انساني، تا آخرين نفس از پای ننشینیم و با شوري افزونتر در این رزم بزرگ به مبارزۀ سازمان یافتۀ خود ادامه دهیم.

اكنون بار ديگر در برابر مادران، پدران، همسران، فرزندان و خانواده هاي تمامي شهداي راه آزادي و سوسیالیسم سر تعظیم فرود مي آوریم و به آنان اطمینان ميدهیم که یاد آن عزیزان همواره با ماست و آرمان آنها آرمان ما! باشد كه شعله هاي رزم مشترك مان براي تحقق جامعه آرماني و انساني هرگز خاموشي نگيرد!

 

 

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی
زنده باد آزادی! زنده باد سوسیالیسم!

هیئت اجرائی سازمان کارگران انقلابی ایران (راه کارگر)

چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ برابر با ۲۸ دسامبر ۲۰۱۶

مطلب فوق را میتوانید مستقیم به یکی از شبکه های جتماعی زیر که عضوآنها هستید ارسال کنید:  

تمامی حقوق برای سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) محفوظ است. 2024 ©