Rahe Kargar
O.R.W.I
Organization of Revolutionary Workers of Iran (Rahe Kargar)
به سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) خوش آمديد.
جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۱ برابر با  ۳۰ مارس ۲۰۱۲
 
 برای انتشار مطالب در سايت با آدرس  orwi-info@rahekargar.net  و در موارد ديگر برای تماس با سازمان از;  public@rahekargar.net  استفاده کنید!
 
تاریخ انتشار :جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۱  برابر با ۳۰ مارس ۲۰۱۲
سیاست های ضد پناهندگی دولت دست راستی سوئد را افشا کنید

 

سیاست های ضد پناهندگی دولت دست راستی سوئد را افشا کنید

 

سیاستهای ضد پناهندگی و متناقض دولت دست راستی سوئد در محدودیت حقوق پناهجویان و رفتار محافظه کارانه در مورد واقعیات حاکم بر شرایط کنونی ایران ، وارد مرحله جدیدی شده و هر روز بیش از پیش محدودیتها و ترفند های جدیدی برای فشاراجتماعی به جامعه پناهندگی را با خود به همراه دارد.

 

نادیده گرفتن حقوق پناهندگان ایرانی در سوئد تا جایی پیش رفته که دولت و اداره مهاجرت علیرغم آگاهی از وضعیت داخل ایران و محتوای پرونده افراد، فعالین سیاسی ونیز وابستگان به احزاب اپوزیسیون نظام جمهوری اسلامی را بدون توجه به سرنوشت محتومی که در انتظار آنهاست به ایران دیپورت می کند.

 

این سیاستها تا جایی پیش رفته که دولت دهها برابر هزینه های اسکان پناهجویان را برای دیپورت آنان صرف کرده و به این تر ترتیب قصد دارد با بستن مرزهای خود به روی پناهجویان ، تدابیر نا عادلانه ای را بر علیه جامعه پناهندگان ساکن سوئد اتخاذ نماید.

 

حسین جاسبی از جمله پناهجویان سیاسی است که با پیشینه و سابقه روشن سیاسی و در حالی که تعدادی از افراد خانواده خود را در بیدادگاههای جمهوری اسلامی از دست داده است ، قربانی معاملات و ملاحظات سیاسی سوئد در همدستی با جمهوری اسلامی شده است.

 

اینبار دولت سوئد تصمیم دارد با اختصاص هواپیمای چاتر و ویژه در روز 31 مارس حسین جاسبی را از سوئد به آمستردام و از آنجا به ایران دیپورت نماید و به این وسیله قدرت و ماهیت ضد پناهندگی خود  ونیز تعهد خود به توافقات پشت پرده را با رژیم ایران برای محدود کردن عرصه زندگی و فعالیت مخالفین جمهوری اسلامی به اثبات برساند .

 

بر این اساس از همه انسانهای آزاده و فعالین حقوق بشر و پناهندگی خصوصا جامعه ایرانی خارج از کشور ، احزاب ، افراد و گروهها و سازمانهاو خصوصا رسانه های جمعی دعوت می کنیم با اعتراض به این اقدام و ارسال متن کوتاه زیر به ایمیل اداره مهاجرت ، مخالفت خود را با این اقدام اعلام و نبرد نابرابر دولت سوئد با انسانهای بی پناه را نزد افکار عمومی جهان افشا سازند.

 

برای نجات جان حسین جاسبی متن زیر را کپی کرده و به آدرس ایمیل که در انتهای آن آمده ارسال فرمایید:

 

DON’T DIPORT ” HOSSEIN JAFARALI JASBI ” TO IRAN (case #11-421539)

migrationsverket@migrationsverket.com

 

سازمان اروپایی پناهندگان ایرانی    00316577006565

 

کانون پناهجویان ایرانی در سوئد     0046737551075

 

اسیل کمیته گروه ایران – گوتنبرگ    0046736778815

 

سازمان دمکراتیک پناهندگان – سوئیس   0041794026409

 

واحد پناهندگی جامعهً حقوق بشر٬ سوئد 0046762292666

کمپین misstro oss inte             0046762179679

 

امضا ها ادامه دارد

مطلب فوق را میتوانید مستقیم به یکی از شبکه های جتماعی زیر که عضوآنها هستید ارسال کنید:  

تمامی حقوق برای سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) محفوظ است. 2024 ©