Deprecated: Function utf8_encode() is deprecated in /mnt/web205/e0/39/5274439/htdocs/new/browsf.php on line 66 سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر)
Rahe Kargar
O.R.W.I
Organization of Revolutionary Workers of Iran (Rahe Kargar)
به سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) خوش آمديد.
دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ برابر با  ۰۶ آوريل ۲۰۲۰
 
 برای انتشار مطالب در سايت با آدرس  orwi-info@rahekargar.net  و در موارد ديگر برای تماس با سازمان از;  public@rahekargar.net  استفاده کنید!
 
تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹  برابر با ۰۶ آوريل ۲۰۲۰
با اندوه بسیار

با  اندوه بسیار

رفیق ایرج حیدری از میان ما رفت!

 

با کمال تاسف به اطلاع میرسانیم که رفیق ایرج حیدری پس ار یک دور بیماری طولانی سر انجام امروز ۵ آوریل  در هفتاد و چهارمین سال زندگی پربارش ،  در بیمارستانی در حومه پاریس از میان ما رفت .

 

رفیق ایرج حیدری فعالیت سیاسی و مبارزاتی خود را از دوران دانشجوِیی آغاز کرد و در هنگامه انقلاب ۵۷ به سازمان فدایی پیوست و پس از مدتی در پی انشعابات درون سازمان فدایی با جریان ۱۶ آذرهمراه شد  وسپس با نقد جریان ۱۶ آذر، فعالیت سیاسی خود را در  سازمان راه کارگر ادامه داد . رفیق ایرج ازجمله  کادرها و مسیولین سازمان ما بود که با وفاداری و صداقت و مهربانی همواره داوطلب پیشبرد کارها بود ، ودر این راه  از هیچ کوششی دریغ نداشت.  رفیق ایرج تا آخرین لحطه زندگیش به ایده های انسانی و کمونیستی اش وفادار ماند و تا توان داشت به مبارزه برای آزادی و سوسیالیزم ادامه داد .  

 

ما خاموشی رفیق ایرج عزیز را به خانواده و فرزندان  و هم چنین به تمام راه کارگریها و یاران رفیق ایرج تسلیت می گوییم .

کمیته مرکزی سازمان راه کارگر

مطلب فوق را میتوانید مستقیم به یکی از شبکه های جتماعی زیر که عضوآنها هستید ارسال کنید:  

تمامی حقوق برای سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) محفوظ است. 2024 ©