Deprecated: Function utf8_encode() is deprecated in /mnt/web205/e0/39/5274439/htdocs/new/browsf.php on line 66 سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر)
Rahe Kargar
O.R.W.I
Organization of Revolutionary Workers of Iran (Rahe Kargar)
به سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) خوش آمديد.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ برابر با  ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱
 
 برای انتشار مطالب در سايت با آدرس  orwi-info@rahekargar.net  و در موارد ديگر برای تماس با سازمان از;  public@rahekargar.net  استفاده کنید!
 
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰  برابر با ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱
سرکوب و زندانی نمودن فعالان کارگری و حامیان آنها را

سرکوب و زندانی نمودن فعالان کارگری و حامیان آنها را

قویا محکوم می کنیم!

سپیده قُلیان هر چه سریعتر باید آزاد گردد!

سپیده قُلیان،  از حامیان  کارگران نیشکر هفت‌تپه و زندانی سیاسی که روز دوشنبه ۱۹ مهرماه با یورش وحشیانه‌ ۳۰ مأمور زن و مرد امنیتی رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی به منزل شخصی خواهرش در اهواز بازداشت شد، روز پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه، به شکنجه‌گاه وزارت اطلاعات موسوم به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد. مزدوران سرکوبگر رژیم در جریان بازداشت وی، تمامی تلفن‌های همراه اعضای خانواده را ضبط کرده و با خود برده‌اند.

سپیده قُلیان در تاریخ ۴ آبان‌ ماه ۹۸ با تودیع قرار وثیقه و به صورت موقت تا پایان مراحل دادرسی از زندان آزاد شد. وی در تاریخ ۲۳ آذر همان سال در بیدادگاه تجدیدنظر استان تهران به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شد.این زن شجاع زندانی سیاسی، در تاریخ ۱ تیرماه ۹۹ پس از حضور در واحد اجرای احکام بیدادسرای اوین بازداشت و جهت تحمل دوران محکومیت خود به زندان اوین منتقل و در ساعات پایانی شب چهارشنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ با دست‌بند و پابند از بند زنان زندان اوین به زندان بوشهر تبعید شد. مقاومت سپیده قُلیان رژیم جمهوری اسلامی را مستأصل نموده استشگردهای مزدوران جمهوری اسلامی از زندان و شکنجه ، انتقال او به زندانهای مختلف گرفته تا زدن غل و زنجیر به پایش و چرخاندن او در میان مردم بی اثر مانده و نتوانسته خللی در روحیه این زن مبارز و مقاوم وارد نماید. سپیده محصول مبارزه طبقاتی پیگیر کارگران نیشکر هفت تپه است، آگاهی ، جسارت و مقاومت سپیده تبلوری از جنبشی است که دربرگیرنده میلیونها کارگر با منافع مشترک و جدال طبقاتی بر علیه نظام سرمایه داری جمهوری اسلامی می باشد. سپیده نامش، مقاومتش و شجاعتش زبانزد همگان است. او اسطوره مقاومتی است که این مقاومت مُهر طبقاتی طبقه کارگر را با خود به همراه دارد. او در تمام روزهای سخت مقاومت و تسلیم ناپذیر ی اش در برابر سرکوبگران و دزدان از منافع کارگران هفت تپه دفاع کرده است

جنبش کارگری در روند مبارزه رو به پیش خود سیاستهای وحشیگرانه علیه فعالین کارگری و حامیان این جنبش همچون سپیده قُلیان را بی جواب نخواهد گذاشت. هراس حکومت متوحش اسلامی در زندانی و شکنجه کردن کارگران و حامیانش، از طبقه ای است که برای بدست آوردن مطالباتش تنها به نیروی طبقاتی خود اتکاء دارد و بطور مداوم با اعتراضات و اعتصابات خود در صحنه است. مبارزه برای آزادی سپیده قُلیان، فعالین کارگری و دیگر زندانیان سیاسی، دفاع از جنبشی  است که طبقه کارگر به عنوان  نیروی پیشتاز این جنبش آن را نمایندگی نموده و برای تغییر بنیادی و ریشه ای جامعه گام بر میدارد.  

نهادهای همبستگی با جنبش کارگری در ایران- خارج کشور ضمن محکوم نمودن حمله وحشیانه به سپیده قُلیان و دیگر زندانیان سیاسی خود را در این مبارزه طبقاتی سهیم دانسته و از هر گونه تلاشی در حمایت از آنان و افشای این جنایات سازمان یافته رژیم سرمایه داری ایران نزد تشکل های کارگری بین المللی و جلب حمایت آنان دریغ نخواهد نمود.

"برخیزید چونان شیری که از خواب نیم روز اش سر بر می گیرد
در شماری شکست ناپذیر
زنجیرهای تان را به مانند شبنم هایی بر زمین بریزید
چرا که در هنگامه ی خواب تان بر شما فرو ریخته اند –
ما بیشمارانیم – آنان ناچیزان اند..."
 

سرنگون باد نظام سرمایه داری جمهوری اسلامی

فعالین کارگری زندانی و دیگر زندانیان سیاسی بدون قید و شرط باید آزاد گردند!

نهادهای همبستگی با جنبش کارگری در ایران ــ خارج از کشور
17 اکتبر 2021

 

nhkommittehamahangi@gmail.com

https://t.me/nahadhayehambastegi

 

 

مطلب فوق را میتوانید مستقیم به یکی از شبکه های جتماعی زیر که عضوآنها هستید ارسال کنید:  

تمامی حقوق برای سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) محفوظ است. 2024 ©