O.R.W.I.
Organization of Revolutionnary Workers of Iran (Rahe Kargar)
Rahe Kargar
يكشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ برابر با ۲۱ جولای ۲۰۱۹
به سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) خوش آمديد.
 
 برای انتشار مطالب در سايت با آدرس   orwi-info@rahekargar.net   و در موارد ديگر برای تماس با سازمان از  public@rahekargar.net  استفاده کنید!
 
بازگشت تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸  برابر با ۰۸ آوريل ۲۰۱۹
اطلاعیه سندیکای کارگران‌نیشکر هفت تپه

اطلاعیه سندیکای کارگران‌نیشکر هفت تپه

 

جان زندانیان در مناطق سیل زده در خطر است

 

حمید رضا لشکری معاون سازمان آب و برق خوزستان اعلام داشت که خطر سیلاب در خوزستان جدی می باشد."به گزارش روزنامه حکومتی فارس، چهار شهر خوزستان در معرض سیل قرار دارند و سیلاب حمیدیه، عبدالخان، *شیبان* و کارون را تهدید می کند"

 

ما. سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه قبلا اعلام کرده بودیم که در صورت تداوم سیل، جان زندانیان در بند، بیشتر از دیگران در معرض خطر قرار می گیرد.

 

ما در این مدت شاهد بوده ایم که این سیل ویرانگر، خانه و کاشانه فقیرانه هزاران کارگر و زحمتکش را بلعیده است. از طرف دیگر ما شاهد هستیم کسانی که امور مملکت را در دست دارند، نتوانسته اند حداقل خدمات ضروری را برای سیل زده گان فراهم کنند و تنها شاهکار آنها، حضور نمایشی در بعضی از مناطق سیل زده بوده است که حضور بی تأثیر آنها با تنفر مردم جواب گرفته است.

 

در این میان جان افرادی که تحت عناوین مختلف، زندانی می باشند از جمله اسماعیل بخشی نماینده و سخنگوی کارگران نیشکر هفت تپه، زندانیان سیاسی و سایر زندانیان در زندان مرکزی اهواز(زندان شیبان) بیشتر از دیگران در معرض خطر قرار دارد.

 

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه اعلام می دارد که مسئول جان تمامی زندانیان به عهده دولت و ‌تمامی نهادها و سازمان های مربوطه بوده و ما خواستار آن هستیم که تمامی امکانات لازم برای حفظ جان این عزیزان در بند، فراهم شود و همچنین شرایط آزادی آنها فراهم گردد.

 

در خاتمه ما خواستار آن هستیم که اسماعیل بخشی، نماینده کارگران نیشکر هفت تپه و‌عضو سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه و سپیده قلیان که هم اکنون در زندان هستند، بدون هیچ قید و شرطی و فوری و بی درنگ آزاد باید گردند!

 

سندیکای کارگران‌نیشکر هفت تپه

۱۶ فروردین ۹۸

مطلب فوق را میتوانید مستقیم به یکی از شبکه های اجتماعی زیر که عضوآن هستید ارسال کنید: