Rahe Kargar
O.R.W.I
Organization of Revolutionary Workers of Iran (Rahe Kargar)
به سايت سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) خوش آمديد.
يكشنبه ۸ دی ۱۳۹۲ برابر با  ۲۹ دسامبر ۲۰۱۳
 
 برای انتشار مطالب در سايت با آدرس  orwi-info@rahekargar.net  و در موارد ديگر برای تماس با سازمان از;  public@rahekargar.net  استفاده کنید!
 
تاریخ انتشار :يكشنبه ۸ دی ۱۳۹۲  برابر با ۲۹ دسامبر ۲۰۱۳
اعلامیه هیئت اجرائی سازمان کارگران انقلابی ایران (راه کارگر)

 

اعلامیه هیئت اجرائی سازمان کارگران انقلابی ایران (راه کارگر)

به مناسبت يازده دی روز شهدای سازمان

آرمان های بزرگ، فداکاری های بزرگ می خواهد

در برابر تندر می ایستند
خانه را روشن می کنند
و می میرند
احمد شاملو

 

 

یازدهم دی ماه روز شهداي سازمان ما است؛ روز تجدید عهد با جانفشانان راه آزادي و سوسياليسم. این روز، سالروز جانباختن رفيق علی رضا شکوهی دبیر اول سازمان و یکی از درخشان ترین سمبل های مقاومت جنبش کمونیستی ایران است. او که جلوه باشکوهی از مقاومت و رزمندگی انقلابی را در زندان های شاه و شيخ به نمایش گذاشته بود در١١ دیماه ١٣۶۲ بعد ازتحمل وحشيانه ترين شكنجه ها با  سينه اي پُرراز از اسرار رفقا و سازمانش، گردن فراز در برابر جوخه اعدام ايستاد و جاودانه شد. او که همواره می گفت: '' آرمان های بزرگ، فداکاری های بزرگ می خواهد ''  خود سرافرازانه جلوه درخشانی از این آموزه شد.

 

سازمان راه كارگر در پيكار براي آرمان بزرگ انساني، آزادي و سوسياليسم، و در مصاف با دشمن غدار و خونريز،  در مسیر مبارزاتی خود که با نقاط قوت و ضعف هائی همراه بوده است، تا كنون يازده تن از كادر رهبري  و صدها  تن از كادرها، اعضا و هواداران خود را از دست داده است. اين رفقا  در کنار هزاران مبارز جان بر کف  و شهید دیگر سازمان های چپ ، تزلزل ناپذير با سري افراشته راه را تا غايت آن پيمودند و خود مشعل فروزان راه آزادي ، برابري و سوسياليسم  شدند. آنان عاشق ترين زندگان بودند؛ زندگاني دوشادوش مرگ، پيشاپيش مرگ؛ بر چرا مرگ خويش آگاهاني كه جان بر سر پيمان نهادند. آري، آرمان هاي بزرگ فداكاري هاي بزرگ مي خواهد! و در این راه مردم قهرمان ایران، فرزندان برومندی تقدیم راه آزادی کرده اند که همچون یاران ما، با فداکاری در برابر استبداد ایستادند و با افتخار در این راه جان دادند.

 

اين آرمان خواهان جان بر کف  در زمانه اي مشعل آزادي خواهي و برابري طلبي را برافروختند و با فریاد « انقلاب مُرد، زنده باد انقلاب» از جان عزيز خويش گذشتند كه هنوز ميليون ها نفر مردم ايران در گریز از استبداد ملوکانه، به امید آزادی ، اسیر استبدادی خونریزتر شده بودند  که به دروغ لباس انقلاب بر تن کرده بود. زمان مي خواست  تا اکثریت مردم در تجربۀ روزمرۀ خود خشونت ضد انقلابی استبداد دینی را با گوشت و پوست خود لمس کنند و در برابر آن قد برافرازند.  از این روست که  جنبش انقلابي مردم ايران در مبارزۀ پیگیر خود  با رژيم جمهوري اسلامي هزينه هاي بس سنگین  پرداخته و خون هاي بسياري سرزمين استبداد زده ما را گلگون كرده است. اما اين قافله را سر باز ايستادن نيست! اكنون ديگر گلزار خاوران نماد شكوه مقاومت و جانبازي اين جان هاي شيفته است و ياد اين عاشقان شرزه زمزمه نيمه شب مستان.

 

در سالگرد شهدای سازمان، یکبار دیگر با آرمان های باشکوه و انسانی آن یاران پیمان می بندیم تا راهشان را صادقانه و وفادارانه به پیش بریم. بار ديگر با آن ها تجدید عهد می کنیم تا با پاسداری از ارزش های والای کمونیستی آنان در پیکار بی امان در راه سترگ سوسیالیسم، تا پای جان از پای ننشینیم و با شوری افزونتر در این رزم بزرگ به مبارزۀ  سازمان یافتۀ  خود ادامه دهیم.

در سالگرد اين جاودان يادان بار ديگر در برابر مادران، پدران، همسران، فرزندان و خانواده های آن عزیزان و تمامی شهدای راه آزادی و سوسیالیسم سر تعظیم فرود می آوریم و به آنان اطمینان می دهیم که یاد آنان همواره با ماست و آرمان آنها آرمان ما!

 

 

زنده باد آزادی! زنده باد سوسیالیسم!

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی

هیئت اجرائی سازمان کارگران انقلابی ایران (راه کارگر)

یازدهم دی ماه ۱۳۹۲ ـ اول ژانویه ۲۰۱۴

 

 

مطلب فوق را میتوانید مستقیم به یکی از شبکه های جتماعی زیر که عضوآنها هستید ارسال کنید:  

تمامی حقوق برای سازمان کارگران انقلابی ايران (راه کارگر) محفوظ است. 2023 ©